dołącz do nas!

dołącz jako

sales manager/ka

zakres obowiązków: - promowanie i sprzedaż naszych usług - kontakt z klientami/klientkami - tworzenie materiałów sprzedażowych i uaktualnianie ich

wymagane: - umiejętność organizacji pracy - sprawna praca w programach z pakietu Office i Google Docs

mile widziane: - umiejętność prowadzenia kampanii reklamowych w social mediach (IG, FB, LN) - obsługa pakietu Adobe (przede wszystkim Photoshop, InDesgn)

co oferujemy: - elastyczny grafik - 10-20 godzin pracy tygodniowo - umowa-zlecenie lub B2B

dołącz jako

malarka/malarz

wymagane: - umiejętność realistycznego malowania, szczególnie w dużej skali - warsztat i praktyka malarska poparte portfolio - dyspozycyjność: potrzebujemy osób, które będą w stanie pracować kilka dni z rzędu nad danym muralem i nie szukają pracy na pełen etat

mile widziane: - prawo jazdy kat. B - doświadczenie w pracy na wysokości

co oferujemy: - wynagrodzenie w zależności od doświadczenia - umowa o dzieło lub B2B